ART / Lithographs / Litograph in colors 7884256
*
nr 788 4256
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 32x47,
signerad, 32x47
Estimate:
300
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday October 29 2012
at 17:56:09
- Bid history
Time
Bidder
Bid
24/10 17:59:25
1
100 kr
28/10 19:21:13
2
Vinnande bud
29/10 14:06:48
3
200 kr
29/10 14:14:16
3
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8143 LITOGRAPH IN C..
Berit Markevärn (b. 1952), Sweden. Röd cykel. Sign..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
20 maj at 20:45
-
7064 LITOGRAPH IN C..
Jordi Arkö (b. 1951), Sweden. Röde orm. Signed, nu..//
Auction ends
today
20 maj at 20:56
-
8036 LITOGRAPH IN C..
Lars Åberg. Signed, numbered 50/50, EA-upplaga (Ép..//
Present: SEK 500
Auction ends
today
20 maj at 20:36
-
8266 LITOGRAPH IN C..
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, numbere..//
Present: SEK 1500
Auction ends
today
20 maj at 20:29
-
8053 LITOGRAPH IN C..
Lenny Clarhäll (b. 1938), Sweden. Signed, numbered..//
Auction ends
today
20 maj at 20:51
-
8140 LITOGRAPH IN C..
May K León, i hängmattan. Signed, numbered Ea. Lit..//
Present: SEK 150
Auction ends
today
20 maj at 20:57
*
LITOGRAPH IN COLORS
nr 788 4256
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 32x47,
signerad, 32x47
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday October 29 2012 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
24/10 17:59:25 | 1 | 100 kr |
28/10 19:21:13 | 2 | Vinnande bud |
29/10 14:06:48 | 3 | 200 kr |
29/10 14:14:16 | 3 | 300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8143 LITOGRAPH IN C..
Berit Markevärn (b. 1952), Sweden. Röd cykel. Sign..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
20 maj at 20:45 -
7064 LITOGRAPH IN C..
Jordi Arkö (b. 1951), Sweden. Röde orm. Signed, nu..//
Auction ends
today
20 maj at 20:56 -
8036 LITOGRAPH IN C..
Lars Åberg. Signed, numbered 50/50, EA-upplaga (Ép..//
Present: SEK 500
Auction ends
today
20 maj at 20:36
-
8266 LITOGRAPH IN C..
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, numbere..//
Present: SEK 1500
Auction ends
today
20 maj at 20:29 -
8053 LITOGRAPH IN C..
Lenny Clarhäll (b. 1938), Sweden. Signed, numbered..//
Auction ends
today
20 maj at 20:51 -
8140 LITOGRAPH IN C..
May K León, i hängmattan. Signed, numbered Ea. Lit..//
Present: SEK 150
Auction ends
today
20 maj at 20:57